Amphenol Industrial GTS030A32-5S
GTS030A32-5S picture photo
Mfg. Part Number
GTS030A32-5S
Brief Description
GT 2C 2#0 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTS030A32-5S.pdf
Availability of GTS030A32-5S
QUANTITY
GTS030A32-5S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030A32-5S
Internal Part NumberEIS-GTS030A32-5S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030A32-5S
Related LinksGTS030, GTS030A32-5S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030A32-5S Details Description
Related parts for GTS030A32-5S
RES SMD 221 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK RCPT WIRE 4POS T/H datasheet.pdf
RES 15 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 213K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 34PQFN datasheet.pdf
CHISEL 30 3.20MM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 19POS STRGHT SKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323 datasheet.pdf