Amphenol Industrial GTS030AF28-AYSW
GTS030AF28-AYSW picture photo
Mfg. Part Number
GTS030AF28-AYSW
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 9C 4#4 5#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTS030AF28-AYSW.pdf
Availability of GTS030AF28-AYSW
QUANTITY
GTS030AF28-AYSW Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030AF28-AYSW
Internal Part NumberEIS-GTS030AF28-AYSW
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030AF28-AYSW
Related LinksGTS030A, GTS030AF28-AYSW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030AF28-AYSW Details Description
Related parts for GTS030AF28-AYSW
IC EEPROM 128KBIT 3MHZ 16SOIC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-36VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 70NS 48TFBGA datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 540MA 900 MOHM datasheet.pdf
QKE HDR datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 STEEL 11MM datasheet.pdf