Amphenol Industrial GTS030F20-7S
GTS030F20-7S picture photo
Mfg. Part Number
GTS030F20-7S
Brief Description
GT 8C 8#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTS030F20-7S.pdf
Availability of GTS030F20-7S
QUANTITY
GTS030F20-7S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030F20-7S
Internal Part NumberEIS-GTS030F20-7S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030F20-7S
Related LinksGTS030, GTS030F20-7S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030F20-7S Details Description
Related parts for GTS030F20-7S
CONN EDGECARD 20POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
IC SUPPLY-VOLT SUPERVISOR 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 0.091 OHM 1% 1W 1206 datasheet.pdf
IC DECADE COUNTR/DIVIDER 16SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 3600PF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 16V 10% RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.01% 0.6W J LEAD datasheet.pdf
MINITEK HDR HORIZONTAL SMT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9, 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RES 120K OHM 0.4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf