Amphenol Industrial GTS030F32-15S
GTS030F32-15S picture photo
Mfg. Part Number
GTS030F32-15S
Brief Description
GT 35C 35#16 SKT RECP
Datasheet Download
GTS030F32-15S.pdf
Availability of GTS030F32-15S
QUANTITY
GTS030F32-15S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030F32-15S
Internal Part NumberEIS-GTS030F32-15S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030F32-15S
Related LinksGTS030, GTS030F32-15S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030F32-15S Details Description
Related parts for GTS030F32-15S
RES SMD 1.65K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN ADAPT JACK-JACK SMA 50 OHM datasheet.pdf
CONN TERM BLK 14POS 5.08MM R/A datasheet.pdf
LED BLUE XLAMP CLR SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 7.5MM datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 1.3PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 7.5A 18.5 MOHM datasheet.pdf