Amphenol Industrial GTS06AF32-22S
GTS06AF32-22S picture photo
Mfg. Part Number
GTS06AF32-22S
Brief Description
GT 54C 54#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTS06AF32-22S.pdf
Availability of GTS06AF32-22S
QUANTITY
GTS06AF32-22S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS06AF32-22S
Internal Part NumberEIS-GTS06AF32-22S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS06AF32-22S
Related LinksGTS06A, GTS06AF32-22S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS06AF32-22S Details Description
Related parts for GTS06AF32-22S
CAP CER 15PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 600V 30A DIN RAIL datasheet.pdf
FIXED IND 4.7NH 800MA 65 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 330PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 6COND 18AWG 100' datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 295MA 960 MOHM TH datasheet.pdf
PMR40 PANEL CONN datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12MM XCUT datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 3A TO220 datasheet.pdf