Amphenol Industrial GTS06F20-22P
GTS06F20-22P picture photo
Mfg. Part Number
GTS06F20-22P
Brief Description
GT 6C 3#8 3#16 PIN PLUG
Datasheet Download
GTS06F20-22P.pdf
Availability of GTS06F20-22P
QUANTITY
GTS06F20-22P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS06F20-22P
Internal Part NumberEIS-GTS06F20-22P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS06F20-22P
Related LinksGTS06F, GTS06F20-22P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS06F20-22P Details Description
Related parts for GTS06F20-22P
FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR DUAL SYNC 16-QFN datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST PWM 8-TSSOP datasheet.pdf
IC SENSOR GYRO 7MV 250D/S 32CBGA datasheet.pdf
CONN STRAIN RELIEF FOR MOD JACK datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64VQFN datasheet.pdf
LED CBI 3MM BI-LVL RD/GN RD/GN datasheet.pdf
CAP CER 560PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 20ppm Series 40 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
MKS RELAY datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402 datasheet.pdf