Amphenol Industrial GTS06LCFZ22-23S
GTS06LCFZ22-23S picture photo
Mfg. Part Number
GTS06LCFZ22-23S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 8C 8#12 SKT PLUG
Datasheet Download
GTS06LCFZ22-23S.pdf
Availability of GTS06LCFZ22-23S
QUANTITY
GTS06LCFZ22-23S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS06LCFZ22-23S
Internal Part NumberEIS-GTS06LCFZ22-23S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS06LCFZ22-23S
Related LinksGTS06LC, GTS06LCFZ22-23S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS06LCFZ22-23S Details Description
Related parts for GTS06LCFZ22-23S
RES SMD 0.1 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 61POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
RES 2 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
LED PANEL NEON CLR LONG CTLINDER datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
SCREWDRIVER SLOTTED 3/16" 9.75" datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 2.84A 44 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 22 OHM .4W .05% RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 70.656MHZ 6-CLCC datasheet.pdf