Amphenol Industrial GTS07R20-24S
GTS07R20-24S picture photo
Mfg. Part Number
GTS07R20-24S
Brief Description
GT 4C 2#8 2#16 SKT RECP JAM
Datasheet Download
GTS07R20-24S.pdf
Availability of GTS07R20-24S
QUANTITY
GTS07R20-24S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS07R20-24S
Internal Part NumberEIS-GTS07R20-24S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS07R20-24S
Related LinksGTS07R, GTS07R20-24S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS07R20-24S Details Description
Related parts for GTS07R20-24S
IC 5DRVR/3RCVR RS232 5V 24-SSOP datasheet.pdf
CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
CONTROL LOGIC CPU45 SERIAL 24V datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
A-221-08X STOCK BAG OF 100/ datasheet.pdf
RES 35.7K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
3GHZ MICROWAVE RELAY datasheet.pdf