Amphenol Industrial GTS08F20-22P-025
GTS08F20-22P-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTS08F20-22P-025
Brief Description
GT 6C 3#16 3#8 PIN PLUG 025
Datasheet Download
GTS08F20-22P-025.pdf
Availability of GTS08F20-22P-025
QUANTITY
GTS08F20-22P-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS08F20-22P-025
Internal Part NumberEIS-GTS08F20-22P-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS08F20-22P-025
Related LinksGTS08F20, GTS08F20-22P-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS08F20-22P-025 Details Description
Related parts for GTS08F20-22P-025
OSC TCXO 32.768KHZ CMOS SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 25V 23A D2PAK datasheet.pdf
SENSOR 50PSIS 1/8NPT 4.5V datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS .100 R/A 30AU datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
PTC RESETTABLE FUSE RADIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
TRANS NPN/PNP 50V/12V UMT6 datasheet.pdf
CONN BNC PLUG STR 75OHM SOLDER datasheet.pdf
350 TB SOC WF VERTICAL datasheet.pdf
TV 18C 14#22D 4#8(QUAD) SKT PL datasheet.pdf
400 MHz - 4 GHz Low Noise Amplifier IC datasheet.pdf