Amphenol Industrial GTSL030-24-AJSX-B30-025
GTSL030-24-AJSX-B30-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTSL030-24-AJSX-B30-025
Brief Description
GT 25C 25#16 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTSL030-24-AJSX-B30-025.pdf
Availability of GTSL030-24-AJSX-B30-025
QUANTITY
GTSL030-24-AJSX-B30-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTSL030-24-AJSX-B30-025
Internal Part NumberEIS-GTSL030-24-AJSX-B30-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTSL030-24-AJSX-B30-025
Related LinksGTSL030-24-, GTSL030-24-AJSX-B30-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTSL030-24-AJSX-B30-025 Details Description
Related parts for GTSL030-24-AJSX-B30-025
CAP CER 680PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
FUSE GLASS 1A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 4POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2 OHM 5% 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SOCKET CONTACT 100PCS datasheet.pdf
LSF-SMT 7.50/03/90 3.5SN BK TU datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 160NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf
SENSTHERMOHD3 45C 6W BREAK datasheet.pdf