Sharp Microelectronics GW6DMA30NFC
GW6DMA30NFC picture photo
Mfg. Part Number
GW6DMA30NFC
Brief Description
LED ZENIGATA
Datasheet Download
GW6DMA30NFC.pdf
Availability of GW6DMA30NFC
QUANTITY
GW6DMA30NFC Order Process
Ship out your order
Specifications of GW6DMA30NFC
Internal Part NumberEIS-GW6DMA30NFC
Standard Package400
Category Optoelectronics
FamilyLED Lighting - COBs, Engines, Modules
SeriesMega Zenigata
ColorWhite, Warm
CCT (K)3000K
Flux @ Current/Temperature - Test-
Current - Test400mA
Temperature - Test-
Voltage - Forward (Vf) (Typ)37V
Lumens/Watt @ Current - Test-
Current - Max700mA
CRI (Color Rendering Index)80
Viewing Angle-
Features-
Size / Dimension20.00mm L x 24.00mm W
Height1.80mm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GW6DMA30NFC
Related LinksGW6DM, GW6DMA30NFC Datasheet, Sharp Microelectronics Distributor
GW6DMA30NFC Details Description
Related parts for GW6DMA30NFC
MOSFET P-CH 60V 17A I2PAK datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 25V X7R 0508 datasheet.pdf
FILTER 2-LINE 300V 30A PANEL datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
RES 33K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
508 TB RISING CLAMP 180D datasheet.pdf
INSULATION SLEEVE datasheet.pdf
CAP CER 27PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
OSC XO 16.257MHZ HCMOS TTL PCPIN datasheet.pdf