Panduit H100X034H2T-2-B
H100X034H2T-2-B picture photo
Mfg. Part Number
H100X034H2T-2-B
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL HEAT SHRINK
Datasheet Download
H100X034H2T-2-B.pdf
Availability of H100X034H2T-2-B
QUANTITY
H100X034H2T-2-B Order Process
Ship out your order
Specifications of H100X034H2T-2-B
Internal Part NumberEIS-H100X034H2T-2-B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging5000 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable, Two-Sided
Label Size1.00" x 0.34" (25.4mm x 8.6mm)
ColorYellow
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H100X034H2T-2-B
Related LinksH100X03, H100X034H2T-2-B Datasheet, Panduit Distributor
H100X034H2T-2-B Details Description
Related parts for H100X034H2T-2-B
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
IC REG BOOST 3.8V 0.3A SOT23-5 datasheet.pdf
TERM BLOCK RAIL 8MM END PLATE datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS SKT datasheet.pdf
CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL datasheet.pdf
RES 2 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 16 OHM 300W datasheet.pdf
MICRO 25 F 30" YEL datasheet.pdf