Panduit H100X034H2T-2-B
H100X034H2T-2-B picture photo
Mfg. Part Number
H100X034H2T-2-B
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL HEAT SHRINK
Datasheet Download
H100X034H2T-2-B.pdf
Availability of H100X034H2T-2-B
QUANTITY
H100X034H2T-2-B Order Process
Ship out your order
Specifications of H100X034H2T-2-B
Internal Part NumberEIS-H100X034H2T-2-B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging5000 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable, Two-Sided
Label Size1.00" x 0.34" (25.4mm x 8.6mm)
ColorYellow
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H100X034H2T-2-B
Related LinksH100X03, H100X034H2T-2-B Datasheet, Panduit Distributor
H100X034H2T-2-B Details Description
Related parts for H100X034H2T-2-B
FIXED IND 330UH 100MA 6.8 OHM datasheet.pdf
RES SMD 93.1 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC DRVR SELF-OSC HALF BRG 8-DIP datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 63V AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CAP CER 1UF 16V Y5V 0805 datasheet.pdf
RES SMD 162K OHM 0.5% 1/4W 0603 datasheet.pdf