Panduit H100X084H4T
H100X084H4T picture photo
Mfg. Part Number
H100X084H4T
Brief Description
HEATSHRINK THERMTRANS
Datasheet Download
H100X084H4T.pdf
Availability of H100X084H4T
QUANTITY
H100X084H4T Order Process
Ship out your order
Specifications of H100X084H4T
Internal Part NumberEIS-H100X084H4T
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging1000 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size1.00" x 0.84" (25.4mm x 21.3mm)
ColorRed
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H100X084H4T
Related LinksH100X, H100X084H4T Datasheet, Panduit Distributor
H100X084H4T Details Description
Related parts for H100X084H4T
RES SMD 110 OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
Connector Receptacle USB TypeB 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE SPI 8SOIC datasheet.pdf
FILTER LINE PWR MED RECT .5A PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC 1.5KE datasheet.pdf
UNICARD SHEET 4 MARKERS/CARD datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MNT PINS datasheet.pdf