Panduit H200X064H3T
H200X064H3T picture photo
Mfg. Part Number
H200X064H3T
Brief Description
LABEL HEAT SHRINK
Datasheet Download
H200X064H3T.pdf
Availability of H200X064H3T
QUANTITY
H200X064H3T Order Process
Ship out your order
Specifications of H200X064H3T
Internal Part NumberEIS-H200X064H3T
Packaging500 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size2.00" x 0.64" (50.8mm x 16.3mm)
ColorBlack
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H200X064H3T
Related LinksH200X, H200X064H3T Datasheet, Panduit Distributor
H200X064H3T Details Description
Related parts for H200X064H3T
RES 226K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V Y5V 1206 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3V SOT23-3 datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 60W 18-36VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 50W datasheet.pdf
PTC RESETTABLE RADIAL 16V 4A datasheet.pdf
RES 4.37K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 500V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf
CAP POLYMER 47UF 20% 63V T/H datasheet.pdf