Panduit H200X165H1T-2
H200X165H1T-2 picture photo
Mfg. Part Number
H200X165H1T-2
Brief Description
LABEL HEAT SHRINK
Datasheet Download
H200X165H1T-2.pdf
Availability of H200X165H1T-2
QUANTITY
H200X165H1T-2 Order Process
Ship out your order
Specifications of H200X165H1T-2
Internal Part NumberEIS-H200X165H1T-2
Series-
Packaging250 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable, Two-Sided
Label Size2.00" x 1.65" (50.8mm x 41.9mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H200X165H1T-2
Related LinksH200X1, H200X165H1T-2 Datasheet, Panduit Distributor
H200X165H1T-2 Details Description
Related parts for H200X165H1T-2
CONN TERM BLOCK .137" SIDE 12POS datasheet.pdf
IC DAC 16BIT PAR 32-LQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
WIREMOUNT SOCKET PREASSEMBL 10CO datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
6,8UF 450V 10X20 datasheet.pdf
Ceramic Capacitors 0.7PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf