Hirose Electric Co Ltd H2AAT-10103-W4
H2AAT-10103-W4 picture photo
Mfg. Part Number
H2AAT-10103-W4
Brief Description
JUMPER-H1502TR/A2015W/H1502TR 3"
Datasheet Download
H2AAT-10103-W4.pdf
Availability of H2AAT-10103-W4
QUANTITY
H2AAT-10103-W4 Order Process
Ship out your order
Specifications of H2AAT-10103-W4
Internal Part NumberEIS-H2AAT-10103-W4
Contact EndPin to Pin
Length3.0" (76.2mm)
Wire Gauge24 AWG
Contact FinishTin
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H2AAT-10103-W4
Related LinksH2AAT-1, H2AAT-10103-W4 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H2AAT-10103-W4 Details Description
Related parts for H2AAT-10103-W4
TVS DIODE 170VWM 275VC SMC datasheet.pdf
RES SMD 5.1K OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 390 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC RF TXRX LP SUB-IGHZ 20-QFN datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
PATCHCORD R/A BAN PLUG RED 36" datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 14POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf