Hirose Electric Co Ltd H3AAG-10112-L4
H3AAG-10112-L4 picture photo
Mfg. Part Number
H3AAG-10112-L4
Brief Description
JUMPER-H1507TR/A2015L/H1507TR12"
Datasheet Download
H3AAG-10112-L4.pdf
Availability of H3AAG-10112-L4
QUANTITY
H3AAG-10112-L4 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3AAG-10112-L4
Internal Part NumberEIS-H3AAG-10112-L4
Contact EndPin to Pin
Length12.0" (304.8mm)
Wire Gauge24 AWG
Contact FinishGold
ColorBlue
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3AAG-10112-L4
Related LinksH3AAG-1, H3AAG-10112-L4 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3AAG-10112-L4 Details Description
Related parts for H3AAG-10112-L4
PCB COPPER CLAD 18X18" 2 SIDE datasheet.pdf
SSD 56GB 2.5" UATA datasheet.pdf
IC REG CTRLR DUAL FIX/ADJ 8TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 820PF 100V NP0 1210 datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 15.5-20 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 32KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
ROUND CABLE 2-50POS SOCKET 6M datasheet.pdf
IC REG QD BCK/LINEAR 16WLCSP datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP POLY 6.8UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
OSC OCXO 26.000MHZ CMOS PC PIN datasheet.pdf