Hirose Electric Co Ltd H3AAT-10110-N4
H3AAT-10110-N4 picture photo
Mfg. Part Number
H3AAT-10110-N4
Brief Description
JUMPER-H1506TR/A2015N/H1506TR10"
Datasheet Download
H3AAT-10110-N4.pdf
Availability of H3AAT-10110-N4
QUANTITY
H3AAT-10110-N4 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3AAT-10110-N4
Internal Part NumberEIS-H3AAT-10110-N4
Contact EndPin to Pin
Length10.0" (254.0mm)
Wire Gauge24 AWG
Contact FinishTin
ColorBrown
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3AAT-10110-N4
Related LinksH3AAT-1, H3AAT-10110-N4 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3AAT-10110-N4 Details Description
Related parts for H3AAT-10110-N4
IC REG LDO 5V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V TO252 datasheet.pdf
RES 12M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W SNGL 5V 12V SMD datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
IC COUNTER 4-BIT SYNC 16-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 953 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 41A TO-220FP datasheet.pdf