Hirose Electric Co Ltd H3AXT-10106-R8
H3AXT-10106-R8 picture photo
Mfg. Part Number
H3AXT-10106-R8
Brief Description
JUMPER-H1506TR/A3048R/X 6"
Datasheet Download
H3AXT-10106-R8.pdf
Availability of H3AXT-10106-R8
QUANTITY
H3AXT-10106-R8 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3AXT-10106-R8
Internal Part NumberEIS-H3AXT-10106-R8
Contact EndPin to Cable (Round)
Length6.0" (152.4mm)
Wire Gauge28 AWG
Contact FinishTin
ColorRed
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3AXT-10106-R8
Related LinksH3AXT-1, H3AXT-10106-R8 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3AXT-10106-R8 Details Description
Related parts for H3AXT-10106-R8
CONN EDGECARD 36POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
RES 1.96 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
TAPE PTFE GLASS CLOTH 3"X 36YD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.652" (16.56mm) datasheet.pdf
CAP CER 330PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
RES 133K OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
25.4MM X 41.91MM 1=25/PK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W datasheet.pdf
26500 28C 24#20 4#12 SKT PLUG datasheet.pdf
2200UF 63V 18X35MM 105C 4000H datasheet.pdf