Hirose Electric Co Ltd H3BBG-10105-A6
H3BBG-10105-A6 picture photo
Mfg. Part Number
H3BBG-10105-A6
Brief Description
JUMPER-H1505TR/A3049A/H1505TR 5"
Datasheet Download
H3BBG-10105-A6.pdf
Availability of H3BBG-10105-A6
QUANTITY
H3BBG-10105-A6 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3BBG-10105-A6
Internal Part NumberEIS-H3BBG-10105-A6
Contact EndSocket to Socket
Length5.0" (127.0mm)
Wire Gauge26 AWG
Contact FinishGold
ColorOrange
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3BBG-10105-A6
Related LinksH3BBG-1, H3BBG-10105-A6 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3BBG-10105-A6 Details Description
Related parts for H3BBG-10105-A6
IC DRIVER COAX CABLE 16SOIC datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 800V 4A TO202 datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 2.9V TO-92 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 4.64K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
DCDC CONVERTER +/-15VOUT 2W datasheet.pdf
HDR .4MM PITCH 40P W/O POS BSS datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CRYSTAL 26.00 MHZ 8.8PF SMD datasheet.pdf
LJT 6C 6#22D PIN RECP datasheet.pdf
Ceramic Capacitors 0.33UF 16V Y5V 0402 datasheet.pdf