t-Global Technology H48-2-640-320-2.0-1A
H48-2-640-320-2.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-2-640-320-2.0-1A
Brief Description
H48-2 SHEET 640X320X2MM W/ADH
Datasheet Download
H48-2-640-320-2.0-1A.pdf
Availability of H48-2-640-320-2.0-1A
QUANTITY
H48-2-640-320-2.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-2-640-320-2.0-1A
Internal Part NumberEIS-H48-2-640-320-2.0-1A
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.079" (2.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-2-640-320-2.0-1A
Related LinksH48-2-640-, H48-2-640-320-2.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-2-640-320-2.0-1A Details Description
Related parts for H48-2-640-320-2.0-1A
IC 4DRVR/4RCVR RS232 5V 24-SOIC datasheet.pdf
IC DAC 12BIT R-R QUAD 16SSOP datasheet.pdf
IC ADC 8BIT SRL OUT 8-SOIC datasheet.pdf
SENSOR 15PSIS 7/16 UNF 4-20MA datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.1A 30V datasheet.pdf
CONV DC/DC 5V 300MA UNREG DIP datasheet.pdf
CONN AC INLET PC FLANGE REAR MNT datasheet.pdf
FEED TRHOUGH TERM BLOCK datasheet.pdf
RES 1.3 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf