t-Global Technology H48-2-640-320-3.0-1A
H48-2-640-320-3.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-2-640-320-3.0-1A
Brief Description
H48-2 SHEET 640X320X3MM W/ADH
Datasheet Download
H48-2-640-320-3.0-1A.pdf
Availability of H48-2-640-320-3.0-1A
QUANTITY
H48-2-640-320-3.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-2-640-320-3.0-1A
Internal Part NumberEIS-H48-2-640-320-3.0-1A
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-2-640-320-3.0-1A
Related LinksH48-2-640-, H48-2-640-320-3.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-2-640-320-3.0-1A Details Description
Related parts for H48-2-640-320-3.0-1A
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 34POS .100 DBL STR PCB datasheet.pdf
INTERFACE X3 GATEWAY GPRS INT'L datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CABLE 3POS datasheet.pdf