t-Global Technology H48-2-640-320-5.0-0
H48-2-640-320-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-2-640-320-5.0-0
Brief Description
H48-2 SHEET 640X320X5MM
Datasheet Download
H48-2-640-320-5.0-0.pdf
Availability of H48-2-640-320-5.0-0
QUANTITY
H48-2-640-320-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-2-640-320-5.0-0
Internal Part NumberEIS-H48-2-640-320-5.0-0
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-2-640-320-5.0-0
Related LinksH48-2-640, H48-2-640-320-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-2-640-320-5.0-0 Details Description
Related parts for H48-2-640-320-5.0-0
FUSE GLASS 7A 125VAC 2AG datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 125MA 250VAC RADIAL datasheet.pdf
SW SUBMINI SPDT .1A PIN PLNGR datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
LED PANEL IND RED TINTED SNAP-IN datasheet.pdf
IC FPGA 177 I/O 256FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
Crystal 16.3840MHz 30ppm 12pF 30 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
IC REDRIVER PCIE/SAS 8CH 54WQFN datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
ATTENUATOR 6 DB DC 18GHZ datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 22POS PIN datasheet.pdf