t-Global Technology H48-2K-50M-320-0.3
H48-2K-50M-320-0.3 picture photo
Mfg. Part Number
H48-2K-50M-320-0.3
Brief Description
H48-2K ROLL 50MX320MMX0.3MM
Datasheet Download
H48-2K-50M-320-0.3.pdf
Availability of H48-2K-50M-320-0.3
QUANTITY
H48-2K-50M-320-0.3 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-2K-50M-320-0.3
Internal Part NumberEIS-H48-2K-50M-320-0.3
Thermal Interface Product Selection
Thermally Conductive Gap Filler Rolls Product Range
SeriesH48-2K
UsageRoll, Cuttable
ShapeRectangle
Outline50m x 320.00mm
Thickness0.012" (0.305mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity1.8 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-2K-50M-320-0.3
Related LinksH48-2K-50, H48-2K-50M-320-0.3 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-2K-50M-320-0.3 Details Description
Related parts for H48-2K-50M-320-0.3
DIODE GEN PURP 1KV 20A TO220FP datasheet.pdf
VARISTOR 15.9V 150A 1206 datasheet.pdf
KIT FOOT FOR 48-SSOP datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" SR STRAIGHT datasheet.pdf
SOFTWARE/SUPPORT OSEK DEV SEAT datasheet.pdf
SENSOR CURRENT XFMR 50A AC datasheet.pdf
SENSOR RETROREFLECTIVE 5M datasheet.pdf
IC CHARGE MGMT LI-ION 20DSBGA datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .125" datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS BOX MNT SKT datasheet.pdf