t-Global Technology H48-6-15-13-3-1A
H48-6-15-13-3-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-6-15-13-3-1A
Brief Description
H48-6 15X13X3MM W/ADH
Datasheet Download
H48-6-15-13-3-1A.pdf
Availability of H48-6-15-13-3-1A
QUANTITY
H48-6-15-13-3-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6-15-13-3-1A
Internal Part NumberEIS-H48-6-15-13-3-1A
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline15.00mm x 13.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity3.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6-15-13-3-1A
Related LinksH48-6-15, H48-6-15-13-3-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6-15-13-3-1A Details Description
Related parts for H48-6-15-13-3-1A
RES SMD 6.04K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
USB TO SERIAL BRIDGE datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4-SSOP datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8SOP-J datasheet.pdf
CAP CER 12PF 3KV U2J RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 6.8NH 300MA 320 MOHM datasheet.pdf
IC FPGA 432 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
SPARE BOUNCE-BACK ACTIVE UNIT datasheet.pdf
RESONATOR CER 6.00MHZ W/O CAP datasheet.pdf