t-Global Technology H48-6-150-150-5.0-0
H48-6-150-150-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6-150-150-5.0-0
Brief Description
H48-6 SHEET 150X150X5MM
Datasheet Download
H48-6-150-150-5.0-0.pdf
Availability of H48-6-150-150-5.0-0
QUANTITY
H48-6-150-150-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6-150-150-5.0-0
Internal Part NumberEIS-H48-6-150-150-5.0-0
UsageSheet
ShapeSquare
Outline150.00mm x 150.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity3.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6-150-150-5.0-0
Related LinksH48-6-150, H48-6-150-150-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6-150-150-5.0-0 Details Description
Related parts for H48-6-150-150-5.0-0
FERRITE CHIP 65OHM 25% 1210 SMT datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 1A 6WSON datasheet.pdf
SENS PROX M8 1.5MM NPN-NO SHLD datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 50V 10% RADIAL datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 20ppm 18pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
HEATSINK 50X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE SKT datasheet.pdf
RELAY GEN PURP datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 10A 277/480VAC datasheet.pdf