t-Global Technology H48-6-320-320-5.0-1A
H48-6-320-320-5.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-6-320-320-5.0-1A
Brief Description
H48-6 SHEET 320X320X5MM W/ADH
Datasheet Download
H48-6-320-320-5.0-1A.pdf
Availability of H48-6-320-320-5.0-1A
QUANTITY
H48-6-320-320-5.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6-320-320-5.0-1A
Internal Part NumberEIS-H48-6-320-320-5.0-1A
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity3.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6-320-320-5.0-1A
Related LinksH48-6-320-, H48-6-320-320-5.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6-320-320-5.0-1A Details Description
Related parts for H48-6-320-320-5.0-1A
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323 datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 160MA 250VAC RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS VERT .100 datasheet.pdf
RES SMD 270K OHM 5% 3/4W 1210 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
STOPPER 5CC LL MANUAL 1000/PK datasheet.pdf
LED ASSY RA 5MM GREEN DIFF 5VDC datasheet.pdf
TV 19C 19#12 PIN RECP datasheet.pdf
TV 16C 16#16 PIN RECP datasheet.pdf
ONG 3 POS METALRTN L LGH datasheet.pdf