t-Global Technology H48-6-640-320-5.0-0
H48-6-640-320-5.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6-640-320-5.0-0
Brief Description
H48-6 SHEET 640X320X5MM
Datasheet Download
H48-6-640-320-5.0-0.pdf
Availability of H48-6-640-320-5.0-0
QUANTITY
H48-6-640-320-5.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6-640-320-5.0-0
Internal Part NumberEIS-H48-6-640-320-5.0-0
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity3.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6-640-320-5.0-0
Related LinksH48-6-640, H48-6-640-320-5.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6-640-320-5.0-0 Details Description
Related parts for H48-6-640-320-5.0-0
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 15W datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA datasheet.pdf
Crystal 16.9344MHz 50ppm 18pF 10 Ohm 0°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
CONN MMCX PLUG R/A SOLDER datasheet.pdf
CONVRT DC/DC 270VIN 6.5VOUT 100W datasheet.pdf
BOARD EXPANSION II PIC32 datasheet.pdf
CAP CER 1.9PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
202C611-780-0 datasheet.pdf
FUSE 2500A 660V 4PKN/60 AR datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT datasheet.pdf