t-Global Technology H48-6A-320-320-10.0-0
H48-6A-320-320-10.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6A-320-320-10.0-0
Brief Description
H48-6 SHEET 320X320X10MM
Datasheet Download
H48-6A-320-320-10.0-0.pdf
Availability of H48-6A-320-320-10.0-0
QUANTITY
H48-6A-320-320-10.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6A-320-320-10.0-0
Internal Part NumberEIS-H48-6A-320-320-10.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.394" (10.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity4.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6A-320-320-10.0-0
Related LinksH48-6A-320, H48-6A-320-320-10.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6A-320-320-10.0-0 Details Description
Related parts for H48-6A-320-320-10.0-0
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
Connector Receptacle 50 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
SWITCH ROTARY 6P-5POS OPEN FRAME datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 WW datasheet.pdf
RES 7.87K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5.9K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 180 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
GATE DR XFMR datasheet.pdf
JUMPER datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 5.4PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS SKT datasheet.pdf