t-Global Technology H48-6C-320-320-3.0-0
H48-6C-320-320-3.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6C-320-320-3.0-0
Brief Description
H48-6C SHEET 320X320X3MM
Datasheet Download
H48-6C-320-320-3.0-0.pdf
Availability of H48-6C-320-320-3.0-0
QUANTITY
H48-6C-320-320-3.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6C-320-320-3.0-0
Internal Part NumberEIS-H48-6C-320-320-3.0-0
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity3.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6C-320-320-3.0-0
Related LinksH48-6C-320, H48-6C-320-320-3.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6C-320-320-3.0-0 Details Description
Related parts for H48-6C-320-320-3.0-0
IC FLASH 8MBIT 70NS 48TSOP datasheet.pdf
IC PREC RMS/DC CONV MCRPWR 8MSOP datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 7/16-20 UNF .5-4.5V datasheet.pdf
RES SMD 66.5 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
LED MT SR VERT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 18POS PIN datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
RELAY RF SPDT 100MA 5V datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .125" datasheet.pdf