t-Global Technology H48-6G-320-320-0.5-0
H48-6G-320-320-0.5-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6G-320-320-0.5-0
Brief Description
H48-6 SHEET 320X320X0.5MM
Datasheet Download
H48-6G-320-320-0.5-0.pdf
Availability of H48-6G-320-320-0.5-0
QUANTITY
H48-6G-320-320-0.5-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6G-320-320-0.5-0
Internal Part NumberEIS-H48-6G-320-320-0.5-0
UsageSheet
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity6.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6G-320-320-0.5-0
Related LinksH48-6G-320, H48-6G-320-320-0.5-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6G-320-320-0.5-0 Details Description
Related parts for H48-6G-320-320-0.5-0
IC REG LDO ADJ TO263 datasheet.pdf
INLET IEC320 C14 SNAP 4.0MM TERM datasheet.pdf
IC TEMP SENSOR SW SOT23-5 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.25A 16TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 4PIN SLD CUP datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 48MM datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf