t-Global Technology H48-6G-320-320-3.0-1A
H48-6G-320-320-3.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-6G-320-320-3.0-1A
Brief Description
H48-6 SHEET 320X320X3MM W/ADH
Datasheet Download
H48-6G-320-320-3.0-1A.pdf
Availability of H48-6G-320-320-3.0-1A
QUANTITY
H48-6G-320-320-3.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6G-320-320-3.0-1A
Internal Part NumberEIS-H48-6G-320-320-3.0-1A
UsageSheet
ShapeSquare
Outline320.00mm x 320.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity6.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6G-320-320-3.0-1A
Related LinksH48-6G-320, H48-6G-320-320-3.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6G-320-320-3.0-1A Details Description
Related parts for H48-6G-320-320-3.0-1A
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP FILM 0.082UF 2% 50VDC 1913 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 340MA 1.32 OHM datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-18VIN 15VOUT datasheet.pdf
RES 1.10K OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS W/SKT BOX datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 12POS VERT 7.5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
SENSOR TEMP RATIOMETRIC SC70-5 datasheet.pdf
TNC STRT JACK DB 50 OHM BD IP67 datasheet.pdf