t-Global Technology H48-6G-640-320-3.0-0
H48-6G-640-320-3.0-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-6G-640-320-3.0-0
Brief Description
H48-6 SHEET 640X320X3MM
Datasheet Download
H48-6G-640-320-3.0-0.pdf
Availability of H48-6G-640-320-3.0-0
QUANTITY
H48-6G-640-320-3.0-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-6G-640-320-3.0-0
Internal Part NumberEIS-H48-6G-640-320-3.0-0
UsageSheet
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.118" (3.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity6.0 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-6G-640-320-3.0-0
Related LinksH48-6G-640, H48-6G-640-320-3.0-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-6G-640-320-3.0-0 Details Description
Related parts for H48-6G-640-320-3.0-0
RES SMD 1.02K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
PCB COPPER CLAD 12 X 12" 2 SIDE datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
RES SMD 90.9 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC RCVR IR FOR DATA COMM 8-SOIC datasheet.pdf
IC DETECTOR VOLT 3.2V ODRN 5SSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.3A 8MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
SL VERT SMT HDR 30 SAU 12 CKT datasheet.pdf
CIR BRKR 10A 32VDC ROCKER datasheet.pdf
LED ARRAY 9MM 2700K 90CRI 1290LM datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf