Hirose Electric Co Ltd H4BBG-10104-W1
H4BBG-10104-W1 picture photo
Mfg. Part Number
H4BBG-10104-W1
Brief Description
JUMPER-H9991TR/A3047W/H9991TR 4"
Datasheet Download
H4BBG-10104-W1.pdf
Availability of H4BBG-10104-W1
QUANTITY
H4BBG-10104-W1 Order Process
Ship out your order
Specifications of H4BBG-10104-W1
Internal Part NumberEIS-H4BBG-10104-W1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductDF13 Series
Contact EndSocket to Socket
Length4.0" (101.6mm)
Wire Gauge30 AWG
Contact FinishGold
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H4BBG-10104-W1
Related LinksH4BBG-1, H4BBG-10104-W1 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H4BBG-10104-W1 Details Description
Related parts for H4BBG-10104-W1
TRANS NPN PREBIAS/PNP SOT666 datasheet.pdf
IC ADC CONV 24BIT DEL/SIG 48TQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 18-75VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 24.3K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT TIN 22AWG UNSLD datasheet.pdf
INSULATING SLEEVE WHITE datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
1.5/PK" CIRCLE - 5/PK datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.45A 4XDFN datasheet.pdf