Hirose Electric Co Ltd H4BXG-10106-L6
H4BXG-10106-L6 picture photo
Mfg. Part Number
H4BXG-10106-L6
Brief Description
JUMPER-H9991TR/1853 BL/X 6"
Datasheet Download
H4BXG-10106-L6.pdf
Availability of H4BXG-10106-L6
QUANTITY
H4BXG-10106-L6 Order Process
Ship out your order
Specifications of H4BXG-10106-L6
Internal Part NumberEIS-H4BXG-10106-L6
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length6.0" (152.4mm)
Wire Gauge26 AWG
Contact FinishGold
ColorBlue
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H4BXG-10106-L6
Related LinksH4BXG-1, H4BXG-10106-L6 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H4BXG-10106-L6 Details Description
Related parts for H4BXG-10106-L6
CAP CER 220PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
CONN NEMA L16-30 30A/480V 3PHASE datasheet.pdf
RES SMD 17.8 OHM 1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONN R/A PLUG 14PIN SLD CUP datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 31.5A 2.66 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf