Hirose Electric Co Ltd H4BXT-10112-R1
H4BXT-10112-R1 picture photo
Mfg. Part Number
H4BXT-10112-R1
Brief Description
JUMPER-H9992TR/A3047R/X 12"
Datasheet Download
H4BXT-10112-R1.pdf
Availability of H4BXT-10112-R1
QUANTITY
H4BXT-10112-R1 Order Process
Ship out your order
Specifications of H4BXT-10112-R1
Internal Part NumberEIS-H4BXT-10112-R1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductDF13 Series
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length12.0" (304.8mm)
Wire Gauge30 AWG
Contact FinishTin
ColorRed
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H4BXT-10112-R1
Related LinksH4BXT-1, H4BXT-10112-R1 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H4BXT-10112-R1 Details Description
Related parts for H4BXT-10112-R1
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 150POS .050" datasheet.pdf
IC TRANSLATOR LEVEL 8CH 20-TQFN datasheet.pdf
CONN MCX PLUG STR 75 OHM SOLDER datasheet.pdf
RES 681K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH HARDWARE datasheet.pdf
CONN HDR 41POS 0.100 SMD R/A datasheet.pdf
METRAL HDR 5RX1M datasheet.pdf
CAP CER 51PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
TV 8C 8#16 PIN RECP datasheet.pdf
100UF 16V 9,4X23,3MM 125C 20000H datasheet.pdf
16 V Rail-to-Rail Buffer Amplifiers IC datasheet.pdf