Hirose Electric Co Ltd H5BXT-10104-R9
H5BXT-10104-R9 picture photo
Mfg. Part Number
H5BXT-10104-R9
Brief Description
JUMPER-H2728TR/C2064R/X 4"
Datasheet Download
H5BXT-10104-R9.pdf
Availability of H5BXT-10104-R9
QUANTITY
H5BXT-10104-R9 Order Process
Ship out your order
Specifications of H5BXT-10104-R9
Internal Part NumberEIS-H5BXT-10104-R9
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length4.0" (101.6mm)
Wire Gauge18 AWG
Contact FinishTin
ColorRed
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H5BXT-10104-R9
Related LinksH5BXT-1, H5BXT-10104-R9 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H5BXT-10104-R9 Details Description
Related parts for H5BXT-10104-R9
IC REDRIVER 1CH 2GBPS 8VSSOP datasheet.pdf
CAP FILM 3.3UF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 10K OHM 1% 1206 datasheet.pdf
CAP CER 620PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 50UH 2.6A 71 MOHM TH datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 390MA 850 MOHM datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 30ppm Series 25 Ohm -40°C - 85°C Through Hole HC49/U datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 305 TYPEA 18POS datasheet.pdf
RES 2.7M OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 1.0UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
LAMP 3MM BLUE 470NM CLR datasheet.pdf