FFF HA19715000J0G
HA19715000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HA19715000J0G
Brief Description
381 TB SPRING CLAMP 180D
Datasheet Download
HA19715000J0G.pdf
Availability of HA19715000J0G
QUANTITY
HA19715000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HA19715000J0G
Internal Part NumberEIS-HA19715000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,016
Number of Levels1
Positions Per Level19
Pitch0.150" (3.81mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current6A
Voltage300V
Wire Gauge16-26 AWG
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HA19715000J0G
Related LinksHA1971, HA19715000J0G Datasheet, FFF Distributor
HA19715000J0G Details Description
Related parts for HA19715000J0G
TOOL METAL WIRE EXTRACTOR datasheet.pdf
SWITCH PB FIG "1" WHITE datasheet.pdf
CONN 2-COND JACK PHONE 1/4" LONG datasheet.pdf
BATTERY PACK 12.0V 8250MAH NIMH datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 8DIP datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.125" NYLON 7.5MM datasheet.pdf
IC GATE DRIVER HALF BRIDGE 10LLP datasheet.pdf
LSF-SMD 3.50/12/180 SN BK RL datasheet.pdf
RES 588 OHM 0.6W 0.05% RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
RES 2.4K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 50A datasheet.pdf