3M HDC-H240-31S1-KR
HDC-H240-31S1-KR picture photo
Mfg. Part Number
HDC-H240-31S1-KR
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CONN HDR
Datasheet Download
HDC-H240-31S1-KR.pdf
Availability of HDC-H240-31S1-KR
QUANTITY
HDC-H240-31S1-KR Order Process
Ship out your order
Specifications of HDC-H240-31S1-KR
Internal Part NumberEIS-HDC-H240-31S1-KR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HDC-H240-31S1-KR
Related LinksHDC-H240, HDC-H240-31S1-KR Datasheet, 3M Distributor
HDC-H240-31S1-KR Details Description
Related parts for HDC-H240-31S1-KR
IC DUAL HOTSWAP PWR CONT 16TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 150PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 300W datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 1506 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 2.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf