3M HF625/22-30M
HF625/22-30M picture photo
Mfg. Part Number
HF625/22-30M
Brief Description
CBL RIBN 22COND 0.039 GRAY 30M
Datasheet Download
HF625/22-30M.pdf
Availability of HF625/22-30M
QUANTITY
HF625/22-30M Order Process
Ship out your order
Specifications of HF625/22-30M
Internal Part NumberEIS-HF625/22-30M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3
Cable TypeFlat Cable
Number of Conductors22
Pitch0.039" (1.00mm)
Length98.4' (30.0m)
Wire Gauge28 AWG
Conductor Strand7 Strands / 36 AWG
ShieldingUnshielded
Jacket ColorGray
Ribbon Thickness0.035" (0.89mm)
Ribbon Width0.866" (22.00mm)
Jacket (Insulation) MaterialPolyolefin (PO)
Voltage300V
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HF625/22-30M
Related LinksHF625/, HF625/22-30M Datasheet, 3M Distributor
HF625/22-30M Details Description
Related parts for HF625/22-30M
MOSFET 2N-CH 100V 139A SP3 datasheet.pdf
RES SMD 3.32K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CAP FILM 3.9UF 5% 450VDC RADIAL datasheet.pdf
IC FPGA 532 I/O 780FBGA datasheet.pdf
DIES NYLAKRIMP TERM 22-18AWG datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES SMD 680K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 2.2MH 750MA 1.76 OHM datasheet.pdf
Connector Receptacle 53 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf