FFF HI20005300J0G
HI20005300J0G picture photo
Mfg. Part Number
HI20005300J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB SPR PLU W/LATCH
Datasheet Download
HI20005300J0G.pdf
Availability of HI20005300J0G
QUANTITY
HI20005300J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HI20005300J0G
Internal Part NumberEIS-HI20005300J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,010
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HI20005300J0G
Related LinksHI2000, HI20005300J0G Datasheet, FFF Distributor
HI20005300J0G Details Description
Related parts for HI20005300J0G
CAP CER 5.6PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP CER 20PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 6.8NH 1.6A 35 MOHM SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
500 TB RIS CLA 180 STACK datasheet.pdf
OSC TCXO 13.000MHZ CLP SNWV SMD datasheet.pdf
AM8475E305 SERVO MOTOR datasheet.pdf
SW MINI SPST-NO LNG HNG LVR 250V datasheet.pdf