FFF HM2P89PDH1J1N9LF
HM2P89PDH1J1N9LF picture photo
Mfg. Part Number
HM2P89PDH1J1N9LF
Brief Description
MPAC 8R ST PF HDR
Datasheet Download
HM2P89PDH1J1N9LF.pdf
Availability of HM2P89PDH1J1N9LF
QUANTITY
HM2P89PDH1J1N9LF Order Process
Ship out your order
Specifications of HM2P89PDH1J1N9LF
Internal Part NumberEIS-HM2P89PDH1J1N9LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationHM2 Series Copper Alloy 22/Jun/2013
Standard Package768
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - Hard Metric, Standard
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HM2P89PDH1J1N9LF
Related LinksHM2P89PD, HM2P89PDH1J1N9LF Datasheet, FFF Distributor
HM2P89PDH1J1N9LF Details Description
Related parts for HM2P89PDH1J1N9LF
CONN PLUG 3MM 12POS MATE-N-LOK datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 200KSPS 28-SSOP datasheet.pdf
SWITCH PIN PLUNGER SPDT 5A 250V datasheet.pdf
IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8DIP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.8MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 285MA 1.2 OHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
30CKT EBBI 155 TL VERT RECPT datasheet.pdf
RES SMD 160K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf