FFF HM2R10PA5100AALF
HM2R10PA5100AALF picture photo
Mfg. Part Number
HM2R10PA5100AALF
Manufacturer
Product Category
Backplane Connectors - Hard Metric, Standard
Brief Description
MILLIPACS RCP HSG
Datasheet Download
HM2R10PA5100AALF.pdf
Availability of HM2R10PA5100AALF
QUANTITY
HM2R10PA5100AALF Order Process
Ship out your order
Specifications of HM2R10PA5100AALF
Internal Part NumberEIS-HM2R10PA5100AALF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationHM2R Resin 19/Oct/2015
Standard Package1,152
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - Hard Metric, Standard
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HM2R10PA5100AALF
Related LinksHM2R10PA, HM2R10PA5100AALF Datasheet, FFF Distributor
HM2R10PA5100AALF Details Description
Related parts for HM2R10PA5100AALF
RES 7.5 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 24.3KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 51K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 5.49 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 200MA 1.2 OHM SMD datasheet.pdf
RES 24.3K OHM .3W 1% RADIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
4P R/A HDR VAL-U-LOK V2 W/F datasheet.pdf
HDM 5SMPR070F100F G datasheet.pdf
RES SMD 6.8 OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
35V N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET IC datasheet.pdf