Murata Electronics North America HPH-3.3/70-D48NBL1Y
HPH-3.3/70-D48NBL1Y picture photo
Mfg. Part Number
HPH-3.3/70-D48NBL1Y
Brief Description
Isolated, Low VOUT to 70A, Half-Brick DC/DC Converters
Datasheet Download
HPH-3.3/70-D48NBL1Y.pdf
Availability of HPH-3.3/70-D48NBL1Y
QUANTITY
HPH-3.3/70-D48NBL1Y Order Process
Ship out your order
Specifications of HPH-3.3/70-D48NBL1Y
Internal Part NumberEIS-HPH-3.3/70-D48NBL1Y
Delivery TimeIn stock, ship HPH-3.3/70-D48NBL1Y today.
SeriesHPH-3.3/70-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-HPH-3.3/70-D48NBL1Y
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksHPH-3.3/7, HPH-3.3/70-D48NBL1Y Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
HPH-3.3/70-D48NBL1Y Details Description
Related parts for HPH-3.3/70-D48NBL1Y
KNOB CLR GLOSS.75"DIA .125"SHAFT datasheet.pdf
TRANSDUCER 1-5VDC 7500PSI datasheet.pdf
IC ADC 30MSPS 12BIT LP 28-TSSOP datasheet.pdf
IC ADC 8BIT 10MSPS 20SSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 4A 800V KBL datasheet.pdf
CAP TANT 1.8UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 3W DO214AC datasheet.pdf