Murata Electronics North America HPH-3.3/70-D48PHL1C
HPH-3.3/70-D48PHL1C picture photo
Mfg. Part Number
HPH-3.3/70-D48PHL1C
Brief Description
Isolated, Low VOUT to 70A, Half-Brick DC/DC Converters
Datasheet Download
HPH-3.3/70-D48PHL1C.pdf
Availability of HPH-3.3/70-D48PHL1C
QUANTITY
HPH-3.3/70-D48PHL1C Order Process
Ship out your order
Specifications of HPH-3.3/70-D48PHL1C
Internal Part NumberEIS-HPH-3.3/70-D48PHL1C
Delivery TimeIn stock, ship HPH-3.3/70-D48PHL1C today.
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-HPH-3.3/70-D48PHL1C
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksHPH-3.3/7, HPH-3.3/70-D48PHL1C Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
HPH-3.3/70-D48PHL1C Details Description
Related parts for HPH-3.3/70-D48PHL1C
SWITCH ROLLER SPDT SCREW 250V datasheet.pdf
IC ADC 3.5DIGIT W/LED 44-MQFP datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER 8X1 16SOIC datasheet.pdf
RES 7.87K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 28-47V 3.15A datasheet.pdf
RES 76.8 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
LJT 37C 37#22D PIN PLUG datasheet.pdf
1800UF 385V 40X100MM 85C 5000H datasheet.pdf