Panduit HSTT200-L10
HSTT200-L10 picture photo
Mfg. Part Number
HSTT200-L10
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
HEAT SHRINK WHITE 2"
Datasheet Download
HSTT200-L10.pdf
Availability of HSTT200-L10
QUANTITY
HSTT200-L10 Order Process
Ship out your order
Specifications of HSTT200-L10
Internal Part NumberEIS-HSTT200-L10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
SeriesHSTT
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HSTT200-L10
Related LinksHSTT2, HSTT200-L10 Datasheet, Panduit Distributor
HSTT200-L10 Details Description
Related parts for HSTT200-L10
CONN EDGECARD 60POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
RES 274 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 250V 250MA SOT26 datasheet.pdf
CONN CRIMP HOUSING 03POS datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
9P FR SEAL WTR RES HOOD 9.9MM datasheet.pdf