Panduit HSTT200-L10
HSTT200-L10 picture photo
Mfg. Part Number
HSTT200-L10
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Tubing
Brief Description
HEAT SHRINK WHITE 2"
Datasheet Download
HSTT200-L10.pdf
Availability of HSTT200-L10
QUANTITY
HSTT200-L10 Order Process
Ship out your order
Specifications of HSTT200-L10
Internal Part NumberEIS-HSTT200-L10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
SeriesHSTT
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HSTT200-L10
Related LinksHSTT2, HSTT200-L10 Datasheet, Panduit Distributor
HSTT200-L10 Details Description
Related parts for HSTT200-L10
RES 15.4K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC DAC 14BIT QUAD MULTPLY 28SSOP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 10POS PIN datasheet.pdf
RES SMD 2.15K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC PROSLIC FXS DC-DC CTLR 42LGA datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
2.5GHZ 0.9PF 1MOHM ACT VOLT PRBE datasheet.pdf