Panduit HSTTV50-T6
HSTTV50-T6 picture photo
Mfg. Part Number
HSTTV50-T6
Brief Description
HEAT SHRINK .50"
Datasheet Download
HSTTV50-T6.pdf
Availability of HSTTV50-T6
QUANTITY
HSTTV50-T6 Order Process
Ship out your order
Specifications of HSTTV50-T6
Internal Part NumberEIS-HSTTV50-T6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Tubing
SeriesHSTTV
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HSTTV50-T6
Related LinksHSTTV, HSTTV50-T6 Datasheet, Panduit Distributor
HSTTV50-T6 Details Description
Related parts for HSTTV50-T6
CAP FILM 470PF 5% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC SRAM 72MBIT 400MHZ 165FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
RES 11.3 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 29POS .100" GOLD datasheet.pdf
CONN FPC TOP 30POS 0.50MM R/A datasheet.pdf