TE Connectivity Raychem Cable Protection HW-762381-2.5-9
HW-762381-2.5-9 picture photo
Mfg. Part Number
HW-762381-2.5-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
HW-762381-2.5-9.pdf
Availability of HW-762381-2.5-9
QUANTITY
HW-762381-2.5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of HW-762381-2.5-9
Internal Part NumberEIS-HW-762381-2.5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,500
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesHW
Packaging2500 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size3.00" x 1.50" (76.2mm x 38.1mm)
MaterialPolyester
ColorWhite
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HW-762381-2.5-9
HW-762381-2.5-9 Details Description
Related parts for HW-762381-2.5-9
CONN EDGECARD 70POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC RAD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 112LQFP datasheet.pdf
RES SMD 597 OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 4V 20% 1410 datasheet.pdf
CONN HDR 52POS T/H 0.100 GOLD datasheet.pdf
INSERT FEMALE 17POS+1GND CRIMP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .125" datasheet.pdf